Skip to content

Skrze Přírodovědný spolek Dobříš jsem se vrátil ke své vášni z dětství – ornitologii. Jako kluci jsme běhali po okolních lesích a obdivovali každé hnízdo, které jsme našli. Hlavní profesí jsem již řadu let vodohospodář, ale ochrana přírody a život v lese mi vynahrazuje studenou a mrtvou tmu pražského vodního podzemí. Přestože jsem veskrze amatér snažím se pomoci spolku v rámci svých možností. Do budoucna bych se chtěl posunout na profesionálnější úroveň a vyplnit mnohé mezery, které v této oblasti mám.