SLAVNOSTI STEPÍ RANÁ 2024 – POZVÁNKA

V sobotu 18. 5. 2024 se v Rané u Loun bude konat pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje již 11. ročník Slavností stepí. Oblíbenou akci pro širokou veřejnost pořádá Agentura ochrany přírody a krajiny ČR společně s obcí Raná, Chráněnou krajinnou oblastí České středohoří a městem Louny. Slavnosti stepí začínají v 10 hod. dopoledne a trvají do 17 hod.

Součástí přírodovědného programu této akce je také ornitologický stánek našeho spolku s ukázkou kroužkování ptáků. Vzhledem k tomu, že ptáci jsou nejvíce aktivní brzy ráno, bude v našem stánku probíhat ukázka kroužkování již před začátkem slavností. Pokud chcete vidět více druhů kroužkovaných ptáků, můžete náš stánek navštívit již okolo osmé hodiny ranní.

Kdo dřív přijde, více uvidí 🙂

VIDEO ZE SLAVNOSTÍ STEPÍ 2023